SAMSUN TEKKEKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEKKEKÖY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MART AYI DÖGEP FAALİYETİ ONLİNE OLARAK YAPILDI.

Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüze bağlı İmam Hatip Lisesi, İmam Hatip Ortaokulu ve İlkokul-Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Planı (DÖGEP), 2021 Mart ayı faaliyeti kapsamında; Tekkeköy İmam Hatip Lisesi Müdürlüğünde; Şube Müdürü Murat GÜVEN başkanlığında OMÜ Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Şener ŞENTÜRK tarafından, ilçemiz Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerimizin katılımı ile 23 Mart 2021 Salı günü saat 19.00'da Online olarak toplantı yapıldı.  
TEKKEKÖY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MART AYI DÖGEP FAALİYETİ ONLİNE OLARAK YAPILDI.

Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüze bağlı İmam Hatip Lisesi, İmam Hatip Ortaokulu ve İlkokul-Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Planı (DÖGEP), 2021 Mart ayı faaliyeti kapsamında; Şube Müdürü Murat GÜVEN başkanlığında OMÜ Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Şener ŞENTÜRK tarafından, ilçemiz Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerimizin katılımı ile 23 Mart 2021 Salı günü saat 19.00'da Online olarak toplantı yapıldı.

Hükümet Konağı Kat 4 Tekkeköy/SAMSUN - 0362 256 01 42

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.