SAMSUN TEKKEKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİRLİKTE İYİYİZ PROJESİ YÖNETİCİ EĞİTİMİ YAPILDI

Bütünleştirici Eğitim İçin Özel Eğitim Hizmetlerinin Kalitesinin Arttırılması (IQSES) Hibe Programı Kapsamında yürütülen ve Kerimbey İlkokulu/Ortaokulu Müdürlüğünün başvuru sahibi olduğu "Birlikte İyiyiz ( Better Together)" Projesinin Yönetici Eğitimi yapıldı  
BİRLİKTE İYİYİZ PROJESİ YÖNETİCİ EĞİTİMİ YAPILDI

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı- AB Mali Yardımlar Dairesinin Sözleşme Makamı sıfatıyla yürüttüğü ve Kerimbey İlkokulu/Ortaokulu`nun  Hibe Faydalanicisi olduğu "Birlikte İyiyiz/Better Together" isimli projenin yönetici semineri başlamıştır. Bütünleştirici Eğitim konulu seminerimiz Ondokuzmayıs Üniversitesi, Ali Emine Kahvecioğlu MTAL, Turgut Tüfenk İlkokulu ortaklığı Hayata Anlam Katanlar Derneği, Tekkeköy Halk Eğitimi Merkezi, Nevra Hilmi Tören İlkokulu, Eğitim Bir Sen iştirakçiliğinde 30 yöneticinin katılımı ile 20 - 21.06.2022 tarihinde Anemon otelde yapıldı.

Yapılan Yönetici Eğitimi Çalışmalarını Desteklemek ve Bilgi almak üzere İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin AKSAKAL, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa UZUNLAR ve Şube Müdürümüz Doğan BİÇİCİOĞLU'da eğitime teşrif ettiler.

 

22-06-202222-06-202222-06-202222-06-2022

Hükümet Konağı Kat 4 Tekkeköy/SAMSUN - 0362 256 01 42

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.